Google+

KURUMSAL

Sitemiz Güncellenmektedir...

 • » Hakkımızda

  Şirketimiz inşaat sektöründeki faaliyetine, 1978 yılında inşaat firmalarının şantiyede proje sorumluluğunu üstlenip, mimari ve statik betonarme proje uygulama çalışmalarını yaparak başlamıştır. TMD İnşaat, ARUTAN inşaat,  HACIOSMANOĞLU inşaat firmalarının betonarme proje uygulama sorumluluğunu taahhüt ederek, çalışmalarından başarılı sonuçlar almış ve inşaat firmalarına güven vermiştir. Projenin her safhasında işini titizlikle yapmış olmanın huzurunu yaşamıştır.
   

  Yıllar içinde değişik iş merkezi ve konut inşaat projelerini uygulamanın verdiği deneyim,  kazanılan tecrübe birikimi, şirketimizin piyasadaki  özgüven duygusunun artması ve sektörün daraldığı sıkıntılı geçiş dönemlerinde bile istikrarlı yapımızla çalışmalarımıza dürüstlüğü ilke edinerek devam edebilmemiz   ilerleyen yıllarda şirket faaliyetlerimizi  sektörün değişik alanlarında da bulunma ihtiyacı doğurmuştur.  
   

  Geçmişte olduğu gibi bugün de Yapı Ustası Müteahhitlik ve Mimarlık Hizmetleri Taahhüt ve Ticaret Limited şirketi olarak bünyemizde bulundurduğumuz, İnşaat mühendisi, mimar ve  sektörün her alanında tecrübeli usta ekibi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
 • » Misyonumuz

   Şirketimizi istikrar ve güven veren yapısıyla tanıtımını gerçekleştirmek.                                                                          
   Sektörde devamlı yükselen istikrarlı bir performansla çalışmalarına devam etmek,                                                  
   Sektördeki çalışmalarını  haksız rekabet ortamı oluşturmadan, ticaret kurallarına maximum derecede uyarak ve ahlaki değerlerden ödün vermeden yürütmek  
 • » Vizyonumuz

   
  Mevcut yapısını ve eksiklerini sektörün gereksinimleri doğrultusunda geliştirerek ve  tecrübeli kadrosunu sürekli eğitimlerle destekleyerek müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak, sektörde dürüst çalışma ilkesi ile istikrar ve güven veren, sektörün değişik alanlarında aranılan ve takip edilen bir şirket olmaktır.