Google+

KİLİTLİ PARKE TAŞI

Kaliteli Bir Beton Parkeyi Nasıl Anlarız?

Beton parke taşları her ne kadar beton ürünü olsada içerisinde kullanılan hammadde, kimyasallar ve vibrasyonlu pres baskısı kalitesini etkilemektedir.Kaliteli olan ürünü anlamak için görünüm özelliği haricinde mutlaka laboratuar sonuçlarını, aşınma kırılma donma ve çözülme değerlerini bilmemiz gerekir. Bunlar şayet TSE standartlarının üzerinde olması halinde ürün kalitelidir.
Caddelerimiz sokaklarımız ve bahçelerimiz her geçen gün güzelleşiyor. Şüphesiz bu güzelleşmede yerlerde döşeli olan desen desen taşların payı çok büyük. Bir sokağa yada bahçeye girdiğimizde ilk göze çarpan şey irili ufaklı rengarenk ve şirin taş döşemeleridir.

ÇİNİSAN 1973’den bu yana yenilikçi vizyonundan ve kalite anlayışından taviz vermeden tecrübe ve teknolojinin bütün imkanlarını üretimine yansıtarak 33 bin metrekarelik dev bir alanda birçok yeniliğe imza atmaya devam ederek alanında müşterilerinin birinci seçeneği haline gelmiştir.

Çevremizin Düzenine Beton Parke Taşları Ne Gibi Bir Katkı Sağlıyor?

Beton parke taşı prefabrik olması sebebiyle kolaylıkla ve hızla uygulanabiliyor. Herhangi bir sorunda kolaylıkla tamir edilebiliyor. Aynı zamanda doğru seçimde gerçekten çevre düzenine zerafet katıyor.

Diğer Alternatiflere Karşı Beton Parke Taşlarının Farkı Nedir?

Beton Parke taşları ekonomiktir.İnsan sağlığını etkiliyebilen atıkların tersine geri dönüşümü sayesinde doğayla barışıktır.

Kataloğumuzu Görmek  İçin Tıklayınız.