Google+

Isonem Sın Out

Sinek, böcek ve her türlü haşerata karşı önlem almak, korumak ve temiz tutulmasını sağlamak istiyorsanız Isonem Sın Out tam aradığınız ürün olacaktır.

ısonem, ısonem sin out, yapı ustasıİçerisinde bulunan özel katkı maddeleri ile haşeratı kovucu özelliğe sahip olan ısonem Sın-Out su bazlıdır, elastiktir ve silinebilirdir. Isonem Sın Out asla insan sağlığına zarar vermemesinin yanı sıra en az 2 yıl koruyucu özelliğini korumaktadır.

Isonem Sın-Out deniz kenarı ya da ormanlık alanda bulunan yazlık evler için, oteller, tatil köyleri, kreş ve çocuk odaları için kullanılabilir. Isonem Sın Out özellikle hijyenin hat safhada olması gereken hastane, eczane, gıda üretimi yapan firmalar ve soğuk hava depoları gibi yerlerde kullanılır.

Isonem Sın Out’un en büyük özelliği kullanımı için hiçbir ek işleme gerek kalmadan sadece karıştırarak hazır hale gelmesidir. Uygulama yapılacak yüzey kesinlikle çok çok iyi temizlenmeli, kir, yağ ve su gibi maddelerden arındırılmalıdır. Yüzey kuru olmalıdır. Beyaz ya da istenilen bir renge boyanabilir. En az 2 kat uygulanmalıdır. 1 saat sonra kuruma gerçekleşir fakat 2. Kat uygulanacaksa  4 saat beklenmesi gerekir. Gerekli koşullar da sağlandığında Isonem Sın Out’ın 1 yıl bekleme süresi vardır.

Daha detaylı bilgi ve uygulama için yapiustasi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.