Google+

Isonem Pool

Yüzme havuzu ve süs havuzları için suya ve basınca dayanıklı reçine esaslı koruyucu bir boya olan Isonem Pool mavi renkli olup kullanımı oldukça kolaydır.

ısonemIsonem Pool kullanıldığı yüzeyde homojen bir mavi renk görüntüsü vermektedir. Kesinlikle herhangi bir nedenle kabarma ve çatlama yapmadığı gibi elastik bir yapıya sahip olan Isonem Pool kimyasal maddelerden ve güneş ışınlarından etkilenmez. Rengi ve yapısı geçen yıllarda bozulmaz ve yıpranmamaktadır. Böylece işçiliği kolay ve ekonomiktir.
 
Isonem pool metal su tankları ve sarnıçlarda, havuzlarda su depolarında, beton yüzeylerde ve arıtma tesislerinde kullanılabilir. Ayrıca alev alması zordur ve etrafa kimyasal bir zarar vermez.
 
Isonem Pool’un uygulanacağı yüzey kesinlikle kuru ve temiz olmalı ve yüzeyde kaplama, yağ gibi yabancı maddeler olmamalıdır. Diğer yandan uygulanacak yüzeyde en ufak bir çatlak ve boşluk da bırakılmamalıdır. Isonem pool’dan tam verim alabilmek için ise homojen bir şekilde karıştırılmalı ve uygulamalar rulo  fırça ya da tabanca yardımı ile yapılmalıdır. Uygulamadan sonra da en az 10 gün havuz su ile doldurulmamalıdır.