Google+

Isonem Hygienic Paint

Her türlü zararlı mikro organizma oluşumuna karşı etkili iç mekanda kullanılabilen Isonem Hygienic Paint; yüksek kaliteli, su bazlı ve bazı kimyasal maddelerle güçlendirilmiş sentetik esaslı bir boyadır.

ısonem, ısonem hygienic paintIsonem Hygienic Paint uygulandığı ortamda tam hijyen sağlamaktadır.

Mutfak, yemekhane, banyo, sağlık kuruluşları, hastane, kreş, okul gibi mekanlarda gereken hijyeni sağlamak için kullanılabilir. Isonem Hygienic Paint'in en fazla tercih edildiği yerlerin başında ise soğuk hava depoları, kuru gıda depoları ve ameliyathaneler gelmektedir. Saten alçı, astarlı ya da macunlanmış her yüzeye uygulanabilir. Ayrıca Isonem Hygienic Paint'in kullanımı çok kolaydır ve uygulanırken sıçrama ve damlama yapmaz. Yüksek kalitede parlak, yıkanabilir özelliğe sahip iç cephe boyası olan Isonem Hygienic Paint, özel yapısıyla uygulandığı yüzeyde örtücü özellik sağlar ve böylelikle dekoratif olarak da kullanılabilir.

Uygulamadan yüksek verim alabilmek için Isonem Hygienic Paint uygulanacak yüzeyin tam olarak temizlenmesi,  sudan ve kirden arındırılması gerektiği gibi yüzeyin düzgün ve iyi astarlanmış olmalıdır. İstenilen şekilde saten doku sağlayabilmek için ise birden fazla uygulanması yapılmalı ve rulo fırça veya kıl fırça ile sürülebilir. Isonem Hygienic Paint'in istenilen renklerde uygulanabilmesi dekoratif olarak da kullanılabilme imkanı sunuyor. Ayrıca uygun ortam sağlandıktan sonra 1 yıl da bekletilebilir.