Google+

Isonem Anti Oil Water

Zemin kaplamarında önemli bir malzeme olan Isonem Anti Oil- Water ;su, yağ, sentetik reçine karışımı gibi birçok sıvı malzemeden uygulanan yüzeyi korur.

ısonem anti oil water, ısonem, yapı ustasıIsonem anti oil-water  ürününün sahip olduğu en önemli özellik ise itici olmasıdır. Uygulandığı yüzeyde tam koruma sağlamasının yanısıra  uzun yıllar aşınma ve doku kaybı yaşanmaz. Su ve yağ gibi sıvı maddelerin Isonem anti oil-water’ ın uygulandığı yüzeyden temizlenmesi oldukça basittir. Kurulayıcı özelliği olan malzemeler ile hiçbir şekilde etrafa sıçrama ve bulaşma olmadan  temizlenebilir.
 
Isonem Anti Oil-Water, mineral bazlı malzemelere ve inşaat malzemelerine kolaylıkla uygulanabilir. Mermer, traverten, granit gibi doğal taşlara, benzin istasyonu, otel ve mutfak gibi birçok alanda uygulanabilir. Bu alanları su ve yağa karşı itici hale getirdiği gibi kir, boya ve lekelerin kolayca temizlenmesini sağlar. 

Isonem anti oil-water kullanıma hazırdır. Ancak uygulamadan önce iyi bir şekilde çalkalanmalıdır. Uygulamanın sağlıklı yapılabilmesi için yüzeyin temiz, kuru ve rutubetsiz olması gerekir ve uygulanacak yüzeyin emici olmasına özen gösterilir. Kıl fırça ya da sprey ile uygulanan Isonem Anti Oil-Water, uygulamadan 24 saat sonra itici özelliği ortaya çıkar ve 1 hafta sonunda  tamamlanmış olur.